Monday, August 2, 2021 v: Novinky diváci: 255

Oleje a filtry BUSCH

Každá práce si žádá své, a to jak ze strany lidí, tak ze strany vybavení a nezbytného příslušenství. Samozřejmostí pak je kvalita na všech těchto úrovních. Pakliže máte plně zabezpečeny ty nejlepší podmínky, tak můžete směle zákazníkovi nabídnout svůj produkt. Výše uvedené se naprosto hodí na vakuové balicí stroje a k nim náležející oleje a filtry značky BUSCH. Jedno bez druhého nemůže dobře existovat. Vsaďte proto na osvědčenou značku
na trhu – oleje a filtry BUSCH.

BUSCH má svou tradici mezi výrobci

Německá značka BUSCH má více než padesátiletou tradici na trhu. Firma byla založena v roce 1963 a dnes je to největší výrobce
s nejširším výběrem průmyslových vakuových technologií. S klidným svědomím tak můžete vsadit na oleje a filtry BUSCH pro
vakuové baličky
. Výsledek nejen splní vaše očekávání, nýbrž i mile překvapí svými užitnými vlastnostmi. S jakýmkoliv dotazem se na nás samozřejmě můžete obrátit. Rádi vám pomůžeme.

Olejový filtr BUSCH 001

Olejový filtr BUSCH 001 je určen pro vývěvy ve vakuových baličkách HENKELMAN, COOKMAX, GEV s výkonem čerpadla od 160 m3/h do 305 m3/h. Zabezpečí vám naprosto bezproblémový provoz, který se odrazí rovněž v delší životnosti celého stroje – vaší vakuové baličky. Olejový filtr vám dodáme prakticky obratem. Žádné dlouhé čekání.

Olej VM 32 pro čerpadla BUSCH

Bez kvalitního oleje nemůže žádný olejový filtr dost dobře existovat. Olej VM 32 pro čerpadla BUSCH ve vakuových baličkách je proto tím nejlepším příslušenstvím. Filtr a olej se prostě doplňují. Tento olej má velmi dobré mazací vlastnosti, zabezpečí dostatečný odvod tepla. Olej je v nabídce v balení 1, 2, 5, 10 20 litrů. Nezapomeňte, že pravidelnou výměnou oleje se prodlužuje doba bezproblémového chodu.

Vzduchový filtr BUSCH

V naší nabídce najdete rovněž vzduchový filtr BUSCH. Jde o vysoce kvalitní filtr, který znamená menší zátěž vakuového čerpadla i nízký pokles tlaku po dobu životnosti filtru. Samozřejmostí je tichý chod. Díky tomuto vzduchovému filtru je čistší pracovní prostředí. Využijete jej pro značky ALLPAX, BUSCH, COOKMAX, GEV a HENKELMAN. Chcete něco objasnit, potřebujete se poradit? S důvěrou se na nás obraťte.

Papírová vložka do vzduchového filtru BUSCH

Může se zdát, že je to taková malá drobnost, nicméně se podcenit nedá. Vyměnitelná papírová vložka do vzduchového filtru BUSCH má své opodstatnění. Tato papírová vložka má jistý smysl, který přispívá k bezvadnému fungování vzduchového filtru BUSCH. Pravidelnou obměnou si chráníte celé zařízení a následně i produkty, jenž jdou od vás k vašim zákazníkům. Podívejte se do naší nabídky a seznamte se více s celým sortimentem. Jsme vám vždy plně k dispozici.

Komentáře

Zanechejte svůj komentář