Společnost SolArM působí v potravinářském průmyslu na mezinárodním trhu více než 20 let. Firma začínala jako výrobce klipsů určených pro uzavírání plastových sáčků vhodných pro balení drůbeže, později však svůj sortiment rozšířila o další typy klipsů používané v masném a mlékárenském průmyslu, a oček na svazkování hotových výrobků. Momentálně rozšížila svůj sortimentu produktů a svým zákazníkům nabízí mnoho strojů na používaných v potravinárskem průmyslu, zařízení na spracování masa nejvyšší kvality (řezačky, míchačky, mlýnky, narážečky, Kráječky, pásové pily, presovačky atd.), spotrební materiál i přislušenství používané v této oblasti. Navíc, společnost SolArM je od roku 2001 autorizovaným agentem pro finského výrobce profesionálních průmyslových myček - Idea Machine.

V naší nabídce najdete následující:

Pokud jste si z naší nabídky nevybrali a potřebujete zařízení, které na našich stránkách nenabízíme prosím neváhejte nás kontaktovat. Náš obchodní tým Vám velmi rád pomůže a sežene to pravé zařízení do Vašeho podniku. Stroji pro potravinářský průmysl, ať už maso výrobu, výrobu mléka a sýrů, produkci nápojů jako je pivo, víno, cider, minerálky, slazené nápoje a jiné, se zabýváme již přes 20 let.

Firma dodává své produkty do více zemí a to na Slovensko, do České republiky, Polska, Švédska, Estonska, Rakouska, Maďarska a Rumunska.

mapaNaše tradice výrobce a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou nejvyšší kvality a spokojenosti zákazníka.