Společnost Masostroje vznikla v roce 2012 a od začátku svého působení navázala spolupráci s mnoha světovými vyrobeními firmami a získala exkluzivitu prodeje jejich produktů na ČR a SK trhu. Společnost se zaměřuje na prodej profesionálních strojů na zpracování masa a strojů využívaných v potravinářském průmyslu, prodejem balicích strojů, kuchyňského či gastro vybavení a různého příslušenství. Portfolio zahrnuje také produkty zaměřené na hygienu v provozech nebo domácnostech, a spotřební materiál jako jsou sáčky, klipsny, filtry, oleje, UV lampy, nože, pilové pásy a jiné.


V naší nabídce najdete následující:

Pokud jste si z naší nabídky nevybrali a potřebujete zařízení, které na našich stránkách nenabízíme prosím neváhejte nás kontaktovat. Náš obchodní tým Vám velmi rád pomůže a sežene to pravé zařízení do Vašeho podniku. Stroji pro potravinářský průmysl, ať už maso výrobu, výrobu mléka a sýrů, produkci nápojů jako je pivo, víno, cider, minerálky, slazené nápoje a jiné, se zabýváme již přes 20 let.

Firma dodává své produkty do více zemí a to na Slovensko, do České republiky, Polska, Švédska, Estonska, Rakouska, Maďarska a Rumunska.

mapaNaše tradice výrobce a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou nejvyšší kvality a spokojenosti zákazníka.