Vitberg ochranný štít na tvář vel. S - sada 2 ks + pouzdro

371 Kč s DPH


307 Kč bez DPH

Vitberg

061350

Pohodlný a elegantní ochranný mini štít vyrobený z nejlepších certifikovaných materiálů, které příjemně přilnou ke tváři a nezpůsobují oděrky. Vytvarován a uzpůsoben tak, aby nevadil dioptrickým ani ochranným brýlím. Ozdobte dětem, nebo i sobě ochranný štít nejrůznějšími grafickými doplňky a vykouzlete ostatním úsměv na tváři. Vydrží až 200 dní. V sadě 2x mini štít a 1 x pouzdro.

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
338 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
104 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
234 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Pohodlný a elegantní ochranný mini štít vyrobený z nejlepších certifikovaných materiálů, které příjemně přilnou ke tváři a nezpůsobují oděrky. Ochranný štít je vytvarován a uzpůsoben tak, aby nevadil dioptrickým ani ochranným brýlím, což ocení nejeden z vás.

Ozdobte dětem, nebo i sobě ochranný štít nejrůznějšími grafickými doplňky a vykouzlete ostatním úsměv na tváři. Ochranný štít je velmi odolný a pokud není mechanicky poškozen, vydrží až 200 dní.

Každé balení obsahuje 2x mini štít a 1 x pouzdro.

Vyvinuli jsme maximální úsilí, abychom navrhli dokonalý štít na nos a ústa. Ale aby to bylo skutečně dokonalé, nemůže to být univerzální. V tomto případě univerzálnost není výhodou, ale nevýhodou. Pokud chceme, aby byl Vitberg Mini Shield pohodlný, byť 8 hodin denně, je třeba zvolit správnou velikost.

Za tímto účelem uvádíme velikostní tabulku. Klíčové je měření od osy nosu po přední část ucha (rozměr C na obrázku velikosti).

Naše statistiky ukazují, že 60% lidí u nás nakupuje velikost M, 26% velikost L, jiní kupují velikost S nebo Vitberg Mini Shiel KIDS (k dispozici v jedné velikosti pro děti ve věku od 6 do 11 let).

Velikost S

Související produkty