Graef elektrický brousek CC 150

9 029 Kč s DPH


7 462 Kč bez DPH

GRAEF

Elektrický brousek s diamantovými a keramickými kotouči.

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
Zdarma

3-5 dnů
 
Zásilkovna
Zdarma

2-4 dny
 
Česká pošta
Zdarma

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Úhel ostření 15 °/20 °, 2 fáze.
Elektrický brousek s diamantovými a keramickými kotouči.
Úhel broušení 15 ° a 20 °, ideální pro asijské čepele i pro hladké domácí, sportovní a volnočasové a průmyslové nože.
Dvoustupňové ostření: broušení pod úhlem 15 ° nebo 20 °, honování a leštění keramickými kotouči.
Optimální struktura čepele a nízké oděru materiálu díky diamantovým a keramickým kotoučům.
Elastomerové vedení zajišťuje přesné vedení úhlu nože.
Diamant je ze všech drahokamů nejtvrdší. Nože tak lze brousit jemně, rychle a přesně. Přehřátí a tím změkčení materiálu je vyloučeno.
2fázové broušení: Fáze ostření a honování diamantovými kotouči.

Fáze 3: úroveň leštění
Fáze odlupování a leštění následně vyleští novou čepel patentovanými odlupovacími / leštícími kotouči, čímž se vytvoří silná, břitva ostrá a trvanlivá hrana.

Fáze 1: doostření
Při ostření se ostří nastavuje pomocí diamantových kotoučů. Výsledkem je sférická struktura ostří nože. Tím je zajištěna dlouhá životnost řezné hrany. Úhel broušení 15 ° je vhodný pro japonské nože.

Fáze 2: doostření
Při ostření se ostří nastavuje pomocí diamantových kotoučů. Výsledkem je sférická struktura ostří nože. Tím je zajištěna dlouhá životnost řezné hrany. Úhel broušení 20 ° je vhodný pro nože pro domácnost, volný čas i komerční nože.

Úhel ostření 15 °
Silný, extrémně ostrý a dlouhotrvající 2fázový břit má úhel broušení 15 ° a je konvexně broušený a zvláště vhodný pro japonské nože (1 + 3 fáze).

Úhel ostření 20 °
Ruční brousek na nože se skládá z vysoce kvalitního plastového pouzdra. Silný, extrémně ostrý a dlouhotrvající 2fázový břit má úhel broušení 20 ° a je sféricky broušený a obzvláště vhodný pro všechny hladké a zoubkované nože pro domácnost, volný čas a komerční nože (2 + 3 fáze).

Výhodou ostřících kotoučů s diamantovým povlakem, které lze nalézt u brousku CC 150, je v podstatě výsledek rychlého ostření. Kromě toho může toto zařízení generovat speciální břit v závislosti na typu čepele - například hrubý břit pro vláknité maso nebo plátek pro filé z ryb. Možnosti jsou neomezené. Elastomerové vedení brousku CC 150 vede k přesné řezné hraně ostří - v tomto případě dokonce i pro asijské nože s úhlem 15 °. Pomocí patentovaných, flexibilních lešticích kotoučů ve stupni 3 lze opatrně přebrousit i zoubkované ostří.

Rozměry (D x Š x V): 250 x 112 x 110 mm
Napájení: 230 V ~ 75 W 50 Hz
Hmotnost: 2,045 kg
Výrobce: Graef

Související produkty