Ochranné rukavice BlueShell skinner - NIROFLEX (pár)

305 Kč s DPH


252 Kč bez DPH

Rukavice BlueShell Skinner Exposure Glove nabízí vysokou úroveň pohodlí a bezpečné uchopení ve vlhkém prostředí a také pohodlí při práci s kluzkými předměty.

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
182 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
78 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
182 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Skvělým doplňkem vybavení každého profesionálního masokombinátu nebo jen prodejny, kde se prodávají, budou rukavice proti proříznutí a proražení potažené nitrilem (nitrilové ochranné rukavice) nebo polyuretanem.
U nás najdete ochranné rukavice proti proříznutí nejvyšší kvality za nejlepší cenu. Nabízíme produkty, které splní všechna očekávání zákazníků. Rukavice chrání vaše zdraví při práci s ostrými noži a řeznými nástroji. Vzhledem k nutnosti každodenního používání tohoto typu příslušenství a strojů jsou doporučovány především pro masný průmysl - jak ve zpracování, tak v obchodě. Nejsou tak odolné jako kovové rukavice odolné proti proříznutí, ale splňují všechny normy zajišťující bezpečné používání. Důležitou výhodou tohoto typu rukavic je skutečnost, že je lze na rozdíl od kovových protějšků prát v pračce.
Našim klientům poskytujeme různé typy protiřezných a nepropichovacích rukavic potažených polyuretanem nebo nitrilem. Ověřte si sami, co vám můžeme nabídnout a vyberte si produkty, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Rukavice BlueShell Skinner Exposure Glove nabízí vysokou úroveň pohodlí a bezpečné uchopení ve vlhkém prostředí a také pohodlí při práci s kluzkými předměty.

Charakteristika ochranných rukavic:

  • zvlněná úprava poskytuje perfektní přilnavost za mokra i za sucha,
  • vodotěsné,
  • neškodné při styku s potravinami,
  • pohodlný střih,
  • příjemné na nošení,
  • k manipulaci nepoužívejte předměty s ostrými hranami,
  • lze prát v pračce na 40°C.

Délka: cca 30 cm
Podšívka: bavlněná podšívka
Povrchová úprava: Přírodní kaučuk s mačkaným povrchem, modrá
Hmotnost: 0,5 kg
Velikost: S - XXL
Výrobce: Niroflex

Související produkty