Ochranná rukavice WhiteCut x-treme - NIROFLEX

570 Kč s DPH


471 Kč bez DPH

Tyto nitrilem nebo polyuretanem potažené rukavice, odolné proti proříznutí nebo propíchnutí, jsou skvělým doplňkem jakéhokoliv masného závodu nebo klidně obchodu. 

More details

Skladem

Share in social media

U nás najdete rukavice proti prořezání nejvyšší kvality za nejlepší cenu. Nabízíme produkty, které splní všechna očekávání zákazníků. Protivpichové rukavice chrání vaše zdraví při práci s ostrými noži a řeznými nástroji. Vzhledem k nutnosti každodenního používání tohoto druhu příslušenství a strojů jsou doporučovány především pro masný průmysl - jak ve zpracování, tak v obchodu. Nejsou tak trvanlivé jako kovové rukavice odolné proti prořezání, ale splňují všechny standardy zajišťující bezpečné používání. Důležitou výhodou tohoto typu rukavic je skutečnost, že je lze na rozdíl od kovových protějšků prát v pračce.
Poskytujeme různé druhy rukavic proti prořezání a propíchnutí potažených polyuretanem nebo nitrilem. Přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout, a vyberte si produkty, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Rukavice WhiteCut jsou určeny pro každodenní použití na jatkách, v masokombinátech a v řeznictvích. Vyhovují normám CE a potravinářským předpisům. Všechny rukavice WhiteCut nabízejí výjimečnou bezpečnost, nejlepší hygienu a zvýšenou odolnost. V souladu s normou EN 388 poskytují obě verze rukavic nejvyšší úroveň zkoušky řezu - 5.

Charakteristika rukavic:

  • úroveň ochrany 5, EN 388,
  • řezná zkouška podle ISO 13997 = 52,9 N,
  • Vlákna Brinix® s nerezovou ocelí,
  • neobsahují žádné kompozity/skleněná vlákna, která by mohla během provozu kontaminovat potraviny,
  • udržují svůj tvar, při praní se nesráží,
  • lze prát v pračce - 85 °C,
  • barva ve formě vložky, nikoli celé rukavice.

Barvy podle velikosti: hnědá, zelená, bílá, červená, modrá, oranžová a tmavě zelená
Velikosti: XXS, XS, S, M, L, XL a XXL
Značka: NIROFLEX

Související produkty