Ochranná rukavice BlueCut lite X - NIROFLEX

365 Kč s DPH


302 Kč bez DPH

Tyto nitrilem nebo polyuretanem potažené rukavice, odolné proti proříznutí nebo propíchnutí, jsou skvělým doplňkem jakéhokoliv masného závodu nebo klidně obchodu. 

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
182 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
78 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
182 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

U nás najdete rukavice proti prořezání nejvyšší kvality za nejlepší cenu. Nabízíme produkty, které splní všechna očekávání zákazníků. Protivpichové rukavice chrání vaše zdraví při práci s ostrými noži a řeznými nástroji. Vzhledem k nutnosti každodenního používání tohoto druhu příslušenství a strojů jsou doporučovány především pro masný průmysl - jak ve zpracování, tak v obchodu. Nejsou tak trvanlivé jako kovové rukavice odolné proti prořezání, ale splňují všechny standardy zajišťující bezpečné používání. Důležitou výhodou tohoto typu rukavic je skutečnost, že je lze na rozdíl od kovových protějšků prát v pračce.
Poskytujeme různé druhy rukavic proti prořezání a propíchnutí potažených polyuretanem nebo nitrilem. Přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout, a vyberte si produkty, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Rukavice odolné proti pořezání BlueCut jsou vyvinuty pro bezpečné používání nožů a jiných řezných nástrojů. Nemohou nahradit pletené rukavice, ale jsou dokonalým doplňkem. Jsou modré, protože modrá vlákna lze v potravinách snadno identifikovat. BlueCut pro neobsahuje žádná kompozitní/skleněná vlákna, která by mohla kontaminovat potraviny rozbitím během provozu.

Charakteristika rukavic:

  • úroveň ochrany 5, EN 388,
  • vyvinuté vláknové kompozity: 44% HPPE, 36% polyester, 20% kompozit,
  • s prodlouženou manžetou, aby se zabránilo poranění oblasti předloktí,
  • vysoce kvalitní vlákna zajišťují bezpečnost bez ztráty citlivosti na dotek,
  • lze prát v pračce - 85 °C,
  • barva ve formě vložky, ne celé rukavice.

Barvy podle velikosti: hnědá, zelená, bílá, červená, modrá, oranžová a tmavě zelená
Velikosti: XXS, XS, S, M, L, XL a XXL
Značka: NIROFLEX

Související produkty