Ochranná rukavice BlueCut Ice - NIROFLEX

581 Kč s DPH


480 Kč bez DPH

Tyto nitrilem nebo polyuretanem potažené rukavice, odolné proti proříznutí nebo propíchnutí, jsou skvělým doplňkem jakéhokoliv masného závodu nebo klidně obchodu. 

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
182 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
78 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
182 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

U nás najdete rukavice proti prořezání nejvyšší kvality za nejlepší cenu. Nabízíme produkty, které splní všechna očekávání zákazníků. Protivpichové rukavice chrání vaše zdraví při práci s ostrými noži a řeznými nástroji. Vzhledem k nutnosti každodenního používání tohoto druhu příslušenství a strojů jsou doporučovány především pro masný průmysl - jak ve zpracování, tak v obchodu. Nejsou tak trvanlivé jako kovové rukavice odolné proti prořezání, ale splňují všechny standardy zajišťující bezpečné používání. Důležitou výhodou tohoto typu rukavic je skutečnost, že je lze na rozdíl od kovových protějšků prát v pračce.

Poskytujeme různé druhy rukavic proti prořezání a propíchnutí potažených polyuretanem nebo nitrilem. Přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout, a vyberte si produkty, které vám budou nejvíce vyhovovat.

BlueCut Ice jsou ochranné rukavice, které jsou speciálně přizpůsobeny pro práci v chladných podmínkách. Rukavice BlueCut Ice mají také velmi pokročilé vlastnosti ochrany proti proříznutí. Tajemství izolace však spočívá v dutých vláknech a speciálním průřezu vzduchové komory. Výsledek: mimořádně dobrá tepelná izolace a díky „měkkým“ vláknům vynikající komfort nošení i za nepříznivých podmínek, například při přepravě a skladování v chladírnách, v přímém kontaktu při manipulaci s chlazenými nebo mraženými potravinami a všude tam, kde převažuje hygienická potřeba teploty kolem nebo pod 0 °C.

Charakteristika rukavic:

  • úroveň ochrany 5, EN 388,
  • díky použití dutých vláken udrží ruce v teple při nízkých teplotách,
  • vysoká efektivnost a pohodlí,
  • lze prát v pračce - 85 °C.
  • barva ve formě vložky, ne celé rukavice.

Barvy podle velikosti: hnědá, zelená, bílá, červená, modrá, oranžová a tmavě zelená
Velikosti: XXS, XS, S, M, L, XL a XXL
Značka: NIROFLEX

Související produkty