Ochranná rukavice BlueCut advance - NIROFLEX

436 Kč s DPH


360 Kč bez DPH

Tyto nitrilem nebo polyuretanem potažené rukavice, odolné proti proříznutí nebo propíchnutí, jsou skvělým doplňkem jakéhokoliv masného závodu nebo klidně obchodu. 

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
338 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
104 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
234 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Nabízíme rukavice proti prořezání nejvyšší kvality za nejlepší cenu.
Protipořezové a protivpichové rukavice chrání vaše zdraví při práci s ostrými noži a řeznými nástroji. Vzhledem k nutnosti každodenního používání tohoto druhu příslušenství a strojů jsou doporučovány především pro masný průmysl - jak ve zpracování, tak v obchodu. Nejsou tak trvanlivé jako kovové rukavice odolné proti prořezání, ale splňují všechny standardy, které zaručují bezpečné používání. Na rozdíl od kovových rukavic, lze tento druh prát v praččce.
Našim klientům poskytujeme různé druhy rukavic proti prořezání a propíchnutí potažených polyuretanem nebo nitrilem. Přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout, a vyberte si produkty, které vám budou nejvíce vyhovovat.

BLUECUT ADVANCE, ADVANCE X

Bezpečnostní rukavice Niroflex BlueCut Advance a BlueCut Advance X jsou speciálně navrženy pro použití v potravinářském průmyslu a jsou certifikovány podle EN 388: 2016. Rukavice Niroflex BlueCut Advance a BlueCut Advance X překračují požadovanou hodnotu 30N pro nejvyšší třídu F až o 35,4 N ochranu proti proříznutí v souladu s novou normou EN388: 2016.
Tenké rukavice přes svou vysokou odolnost proti proříznutí přesvědčují také nízkou hmotností a vynikající hmatovou citlivostí. Díky těmto vlastnostem jsou Niroflex BlueCut Advance a BlueCut Advance X ochranné rukavice pro ruku držící nůž a pro ochranu ruky, která drží maso, ryby nebo jiné potraviny.
Niroflex BlueCut Advance a BlueCut Advance X lze prát v pračce při vysokých teplotách (85 °C) a jsou k dispozici v šesti velikostech (XS - XXL).

Charakteristika rukavic:

  • Pohodlné a neobsahují žádná kompozitní vlákna/sklo
  • Zkouška řezu podle EN 388: 2016 = úroveň ochrany proti proříznutí F.
  • Řezná zkouška podle ISO 13997 = 35,4N
  • Praní v pračce na 85 °C
  • Barva ve formě vložky, ne celé rukavice

Barvy podle velikosti: hnědá, zelená, bílá, červená, modrá, oranžová a tmavě zelená
Velikosti: XXS, XS, S, M, L, XL a XXL
Značka: NIROFLEX

Související produkty