GRAEF vestavěný univerzální kráječ UNA 98

15 478 Kč s DPH


12 792 Kč bez DPH

GRAEF

Zařízení, které dělá krájení různých jídel potěšením. Hliníkové pouzdro zaručuje odolnost a dlouhou životnost tohoto kráječe.

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
Zdarma

3-5 dnů
 
Zásilkovna
Zdarma

2-4 dny
 
Česká pošta
Zdarma

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Perfektní řešení
Univerzální kráječ Graef UNA 98 je jedinečné zařízení, které by mělo být v kuchyni lidí, kteří si cení volného prostoru v kuchyni. Instalace kráječe do kuchyňské zásuvky vám umožní zvětšit volné místo na kuchyňské lince.

Bezpečné, snadné použití a úspora energie
Kráječ UNA 98 od GRAEF je snadno použitelné a energeticky úsporné zařízení s tichým motorem s automaticky nastaveným výkonem od 45 W do 170 W.

Široká škála možností řezání
Kráječ UNA 98 od GRAEF má velký rotační regulátor tloušťky krájení od 0 do 15 mm. Díky tomuto řešení uživatel krájí potravinářské výrobky i na nejtenčí plátky. Tento kráječ má také tlakový podavač a vodítko zabraňující pohybu potravin. Díky těmto řešením je možné krájet jak tvrdé, tak měkké potravinářské výrobky.

Snadná údržba
Kráječ UNA 98 se velmi snadno udržuje v čistotě. Je vyroben z tvrdého eloxovaného hliníku, má tvrzený pevný nerezový řezací nůž o průměru 170 mm a kryt nože z nerezové oceli. Většinu prvků, které tvoří kráječe, lze snadno rozebrat pro čištění a čištění zbytků potravin.

Krájení se může stát potěšením
Kráječ UNA 98 je zařízení, které splní všechna očekávání domácích uživatelů. Krájení pomocí kráječe UNA 98 je jednoduché, přesné a rychlé. Díky možnostem, které nabízí UNA 98, se práce v kuchyni stává radostí a pokrmy s ní připravené mohou být umělecká díla!

UNA 98 je určena k instalaci do standardní zásuvky s následujícími rozměry:

Šířka: od 600 mm,
Hloubka: od 430 mm,
Výška: od 85 mm.

Technické specifikace:

Rozměry (d x š x v): 430 x 350 x  80 mm
Průměr čepele: 170 mm
Tloušťka řezu: 0-15 mm
Výkon: 45-170 W
Napájení: 230 V
Hmotnost: 4,7 kg
Výrobce: GRAEF

Související produkty