GRAEF univerzální kráječ CLASSIC C 22 TWIN

10 539 Kč s DPH


8 710 Kč bez DPH

GRAEF

Univerzální kráječ Graef C 22 je dokonalým zařízením, které by mělo být v každé kuchyni.

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
Zdarma

3-5 dnů
 
Zásilkovna
Zdarma

2-4 dny
 
Česká pošta
Zdarma

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Univerzální kráječ Graef C 22 je dokonalým zařízením, které by mělo být v každé kuchyni. Kovová struktura ve stříbře, základna z tvrzeného skla a prvky z nerezové oceli vytvářejí jedinečný charakter tohoto kráječe. Charakteristickým rysem tohoto kráječe jsou dva vyměnitelné nože v sadě - vroubkované a hladké. Je to zařízení, které dělá krájení různých jídel potěšením!

Tichý motor s nízkou spotřebou energie
Kráječ C 22 od GRAEF je energeticky úsporné zařízení s tichým 170 W motorem s velmi nízkou spotřebou energie. Kráječ pracuje v nepřetržitém a dočasném režimu.

Široká škála možností řezání
Kráječ GRAEF C 22 má rotační regulátor tloušťky krájení. Díky tomuto řešení uživatel krájí jídlo o tloušťce plátků, které chce. Tento kráječ má také tlakový podavač a vodítko zabraňující pohybu potravin. Díky těmto řešením je možné krájet jak tvrdé, tak měkké potravinářské výrobky.

Vysoce kvalitní řezací nože
Kráječe Graef používají řezací nože z vysoce kvalitní nerezové oceli. Kráječ C 22 má v sadě dva vyměnitelné nože - hladké a vroubkované o průměru 170 mm.

Snadná údržba
Kráječ GRAEF C 22 se velmi snadno čistí. Většinu prvků, které tvoří kráječe, lze snadno rozebrat, aby se odstranily zbytky jídla a omyly se.

Další specializované příslušenství pro kráječ C 22 je:

Krájení pomocí kráječů Graef je bezpečné, jednoduché, přesné a rychlé
Kráječe Graef obsahují mnoho technických řešení, která chrání uživatele před zraněním. Kráječ C 22 má ochranu proti náhodnému zapnutí, nepřetržitý a dočasný provozní režim.
Kráječ C 22 je zařízení, které splní všechna očekávání domácích uživatelů, ale i cateringových a gastronomických společností. Díky možnostem, které nabízí kráječ C 22, se práce v kuchyni stane radostí a pokrmy s ní připravené jsou umělecká díla!

Rozměry (d x š x v)390 x 305 x 250 mm
Délka řezu: 220 mm
Výška sečení: 140 mm
Výkon: 170 W
Napájení: 230 V
Hmotnost: 7,9 kg
Výrobce: GRAEF

Související produkty