Gold drop prací gel na bílé a barevné tkaniny, 3 L

182 Kč s DPH


151 Kč bez DPH

Gold drop

72318

Prací gel Booster díky pečlivě vybraným povrchově aktivním látkám proniká hluboko do vláken tkanin a účinně z nich odstraňuje nečistoty.

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
338 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
104 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
234 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Prací gel Booster díky pečlivě vybraným povrchově aktivním látkám proniká hluboko do vláken tkanin a účinně z nich odstraňuje nečistoty. Obsažené enzymy účinně podporují odstraňování skvrn, např. vzniklé z čokolády, zmrzliny, apod. Prací gel výrazňuje barvy a urychlují proces mytí.

Nabízený výrobek obsahuje aniontové a neiontové tenzidy s vysokou mycí účinností. Obsah kokosového mýdla účinně pomáhá odstraňovat mastné skvrny. Doplňkové látky, tzv. sekvestranty, vodu změkčují, takže kapaliny lze používat k mytí ve vodě libovolné tvrdosti. Díky svým vlastnostem mají ochranný účinek na tkaniny a jejich barvy. Koncentrovaná receptura přípravku zefektivňuje použití, i jejich malé množství dává požadovaný účinek. Gel je ideální pro praní bavlněných, lněných a plastových tkanin. Gel se dobře smývá z tkanin a zanechává příjemnou vůni. Produkt je bezpečný pro životní prostředí a jeho složky jsou biologicky odbouratelné.

  • Výrobce: Gold drop
  • Objem: 3 L
  • Hmotnost: 0,3 kg

Související produkty