Gold drop ekologický prostředek na mytí nádobí, 500 ml

72 Kč s DPH


60 Kč bez DPH

Gold drop

72295

Speciálně vyvinutá receptura obsahující pouze přírodní složky zajišťuje vysoký stupeň mytí a lesku a zároveň splňuje ekologická kritéria

More details

Skladem

Dostupná doprava
DPD CZ
338 Kč

3-5 dnů
 
Zásilkovna
104 Kč

2-4 dny
 
Česká pošta
234 Kč

do 5 pracovních dnů
 
Share in social media

Přípravek na nádobí řady Eco Line je výsledkem implementace řady ekologických produktů do výroby. Speciálně vyvinutá receptura obsahující pouze přírodní složky zajišťuje vysoký stupeň mytí a lesku a zároveň splňuje ekologická kritéria

Ekologický prostředek na mytí nádobí má oficiální ekoznačku Společenství, která se od roku 1992 uděluje výrobkům splňujícím vysoké ekologické standardy. Kapalina Gold Drop má certifikát vydaný Polským centrem pro testování a certifikaci udělený výrobkům, které splňují kritéria obsažená v nařízení (ES) 1980/2000 a požadavky obsažené v rozhodnutí Komise 2005/342 / ES.

Ecoline fluid je mimořádně účinný, šetrný k rukám, neobsahuje umělé látky ani konzervanty, proto je zcela biologicky rozložitelný.

Povrchově aktivní látky, speciálně vyvinuté v souladu s přírodou, činí přípravek účinným při odstraňování i odolných nečistot ze skleněného, ​​kovového a plastového nádobí a dodávají mu vysoký lesk. Glycerin obsažený ve složení pečuje o ruce. Tekutina je bezpečná pro životní prostředí, děti a zdraví, ideální pro lidi, kteří chtějí mít domov bez chemie.

  • Výrobce: Gold drop
  • Objem: 500 ml
  • Hmotnost: 0,5 kg

Související produkty