Friday, July 9, 2021 v: Novinky diváci: 117

Značka MAXIMA má pro každého řezníka něco

Každá profese a každá práce si žádá to své. Jistě to znáte sami velmi dobře. K tomu, co děláte potřebujete určité vybavení, nějaké nástroje či nářadí. Pokud tohle všechno má svou danou kvalitu, šetří to čas a námahu, tak je důvod k úsměvu. Například značka MAXIMA má ve svém sortimentu vše potřebné pro každého řezníka, a to nejen pro profesionály, nýbrž i pro domácí příznivce řeznického řemesla. S největší pravděpodobností jste se již s těmito výrobky někde setkali či máte své vlastní zkušenosti.

Z Nizozemska až do českých rukou

Jedno známé lidové úsloví říká: Zlaté české ručičky. Je to vyjádření toho, že Češi jsou mnohdy velmi šikovní, a to snad v každém oboru. Značka MAXIMA představuje výrobce z Nizozemska a když se spojí nizozemský produkt s českým fortelem, vznikne něco špičkového. Není divu. MAXIMA má co nabídnout jak na profesionální úrovni, tak na hobby úrovni. Nemusíte být přímo řezník a uzenář z povolání
a přesto si z nabídky rovněž vyberete to své. Projděte si náš sortiment MAXIMA.

Vše pěkně pohromadě na jednom místě

Pod značkou MAXIMA najdete bez přehánění kompletní gastro vybavení. Vše pěkně na jednom místě a pohromadě. Nemusíte již hledat nikde jinde. K dispozici vám jsou např. ruční míchačky, plničky klobás, mlýnky na maso, kráječky na salámy, pily na kosti, vakuové balíčkyklipsovačky a další nezbytné vybavení tohoto profesního odvětví. Prohlédněte si v klidu celou naši nabídku značky MAXIMA. Poraďte se s námi, rádi vám se vším pomůžeme.

Maximální kvalita za rozumnou cenu

Svůj um a profesní čest můžete směle spojit s produkty MAXIMA. Nebudete nijak zklamáni. Z Nizozemska se k vám dostane špičková kvalita za rozumnou cenu. Už jen toto spojení hovoří samo za sebe. Výrobky MAXIMA jsou nerezové, je zde jednoduchý servis
a bezproblémová dostupnost náhradních dílů. Investice vložené do vybavení produkty MAXIMA se vám tak brzy vrátí a přidanou hodnotou bude nepochybně i spokojenost vašich zákazníků.

Ruční míchačka MAXIMA

Podívejme se společně například na ruční míchačku MAXIMA na masové směsi. Vybrat si můžete v různých provedeních – 10, 20, 30, 40, 50 litrů. Ruční míchačka je samozřejmě z nerezavějící oceli. Je spolehlivá, hladce a dokonale mísí. Mixér se může otáčet dvěma směry. Snadno se čistí. Celkově představuje ruční míchačka MAXIMA silného a kvalitního pomocníka pro váš provoz.

MAXIMA ruční plnička na jitrnice a klobásy

Dalším z produktů je např. MAXIMA ruční plnička na jitrnice a klobásy. Opět je plnička vyrobena z nerezové oceli. Výborně slouží pro domácí výrobu zmíněných produktů. Má dvě rychlosti pro dokonalé dávkování. Snadno se čistí a výstupní část je odnímatelná.
S MAXIMA ruční plničkou na jitrnice a klobásy budete stoprocentně spokojeni. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi vám poradíme.

Komentáře

Zanechejte svůj komentář