Friday, May 19, 2023 v: Články diváci: 398

Řezné desky

Řezné desky a nože můžeme směle označit za takový základní prvek každého mlýnku či kráječky, protože jsou nezbytným komponentem při činnosti, ke které jsou tyto stroje primárně určeny, tedy k mletí a krájení masa. Kvalitní řezná deska by měla maso zpracovat účinně, ale zároveň šetrně a různé masné produkty vyžadují také specifické způsoby mletí nebo řezání.

Ve společnosti Masostroje Vám nabízíme více než třicet druhů řezných desek a nožů Italské značky SALVINOX a Fínske značky Koneteollisuus Oy, prémiové kvality, do mlýnků a řezaček na maso. Produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli a splňují ty nejnáročnější standardy řeznické práce. Najdete u nás klasické řezné desky k mlýnku na maso se všemi běžnými průměry řezné hlavy i středových a samozřejmě také řezných otvorů. Máme řezné desky s kulatými otvory (tzv. síta) i ledvinkové. Nabídnout Vám rovněž můžeme perfektní nerezové křížové nože a v neposlední řadě také kotoučové nože pro kráječky uzenin a sýrů, tak i pro speciální kráječky od Koneteollisuus Oy.


Kotoučové nože nabízíme nerezové, které jsou zvláště vhodně pro krájení sýrů. Pro ukládání řezných desek a nožů Vám skvěle poslouží nerezový pojízdný držák, díky němuž budete mít potřebné náčiní stále po ruce. Protože dobré nakrájené masíčko lépe chutná ....

Komentáře

Zanechejte svůj komentář