Novinky

Nejnovější příspěvky

Apr 30, 2022
Koření pro každé vaření
Rozličné koření, které dnes vnímáme jako nezbytnost při vaření, bylo ještě před zhruba dvěma sty lety drahou a luxusní záležitostí. Dnes už si ani nedovedeme představit přípravu jídel bez použití našeho oblíbeného koření a „plané“ jídlo většina z nás přijímá jen s velkou nelibostí.
Jan 7, 2022
Nůž Oskard NK 038
Značka polského výrobce nožů Oskard, není na poli výrobců nožů ničím neznámým a věhlas této značky je velmi zasloužený. Tento výrobce se kvalitou svých výrobků a varietou nabízených typů nožů, může směle rovnat i tradičním německým výrobcům, či věhlasným výrobcům ze Skandinávie.
Nov 25, 2021
Vakuové sáčky pro vakuové baličky
Vakuové baličky jsou nepostradatelným pomocníkem nejen pro řezníky a kuchaře, ale také pro domácnosti.Lze díky nim potraviny uchovávat bez přístupu vzduchu, a tak prodlužuje jejich čerstvost. V domácnosti pak vakuové baličky umožní neplýtvat s jídlem, popřípadě připravit jídlo na zmrazení a rozhodně nemůžeme zapomínat ani na vaření ve vakuu, tzv. sous vide.
Aug 2, 2021
Oleje a filtry BUSCH
Každá práce si žádá své, a to jak ze strany lidí, tak ze strany vybavení a nezbytného příslušenství. Samozřejmostí pak je kvalita na všech těchto úrovních. Pakliže máte plně zabezpečeny ty nejlepší podmínky, tak můžete směle zákazníkovi nabídnout svůj produkt. Výše uvedené se naprosto hodí na vakuové balicí stroje a k nim náležející oleje a filtry značky BUSCH. Jedno bez druhého nemůže dobře...
Jul 9, 2021
Značka MAXIMA má pro každého řezníka něco
Každá profese a každá práce si žádá to své. Jistě to znáte sami velmi dobře. K tomu, co děláte potřebujete určité vybavení, nějaké nástroje či nářadí. Pokud tohle všechno má svou danou kvalitu, šetří to čas a námahu, tak je důvod k úsměvu. Například značka MAXIMA má ve svém sortimentu vše potřebné pro každého řezníka, a to nejen pro profesionály, nýbrž i pro domácí příznivce řeznického řemesla....
May 22, 2021
Produkty značky Graef
Ucelená řada kuchyňských spotřebičů, tak by se dala bez nadsázky charakterizovat nabídka firmy GRAEF. Společnost vyrábí vysoce kvalitní elektrospotřebiče pro domácnost a rovněž také výrobky – kráječe pro gastronomické provozy a řeznictví. Vybavit se tedy může jak běžná domácnost, tak příslušná živnost.
Zobrazeno 1 - 6 z 25 článků